שאלות נפוצות

משתמשים שאלות נפוצות

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה! חשוב לנו שתבינו כל שלב בתכנית, שתאמינו במה שאנחנו עושים כי אתם מבינים את האסטרטגיה ולא רק כי אמרנו שזו הדרך. אז הנה תשובות לכמה שאלות שבד"כ עולות ואם זה לא מספיק אתם תמיד מוזמנים לחייג לשיחת יעוץ ללא עלות!

המחיר משתנה בהתאם לסוג ומספר השירותים להם את זקוקים.  מטרת העל שלנו היא להרוויח יחד עם הלקוחות שלנו ולא עליהם, זו הסיבה שאנחנו תמיד מאפיינים את הצרכים מראש, מוודאים כדאיות ודואגים להציע רק שירותים שישתלם לכם לקחת. שיחת ההיכרות היא תמיד ללא עלות, אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר (:

הסירו כל דאגה מליבכם, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולהנות מהסבר מפורט כיצד הכל קורה ולמה. בשלב הבא יהיה לכם מספיק ידע כדי לקחת את ההחלטה הנכונה עבור העסק שלכם ותוכלו לקבל החלטה מושכלת כדי להתקדם לשלב הבא בעולם הדיגיטלי.

הצרכים משתנים בהתאם לסוג העסק, השלב שבו הוא נמצא, המטרות שלו, הכלים שכבר יש לו וכו'.. על מנת לקבוע מה אתם צריכים יש צורך בשיחת היכרות שבה נוכל להבין מה הצרכים, מה התקציב ומה כדאי לעשות בהתאם. השיחה היא ללא עלות ותוכלו רק להרוויח ממנה הבנה מה עליכם לעשות בצד הדיגיטלי של העסק שלכם. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר (:

בוודאי! בדיוק בשביל זה הקמנו בלוג עם מאמרים מפורטים שמסבירים על התחומים השונים בתחום הדיגיטל. חשוב לנו שתדעו כמה שיותר ושהתהליך יהיה כמה שיותר שקוף. ככל שתבינו יותר ככה גם תוכלו להבין כמה אנחנו נותנים עבורכם את המאה אחוז שלנו ושאנחנו עושים ככל שביכולתנו כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר וכמובן רק את השירותים שאתם באמת צריכים.
כדי לקבל מידע מה נכון באופן סצפיצי לעסק שלכם תצטרכו בכל זאת ליצור קשר כדי שנוכל להכיר ולאפיין את העסק שלכם. אבל שוב, זה ללא עלות ותוכלו רק להרוויח.

תמיד עדיף תקשורת בטלפון או בוואטסאפ, אבל מה שעובד לכם עובד גם לנו

השאירו לנו מייל ונחזור אליכם בהקדם

אנו דוגלים במענה ישיר ומהיר בוואטסאפ או בטלפון כדי שלקוחותינו תמיד יוכלו לקבל שירות אישי. יחד עם זאת, אם אתם מעדיפים שנשוחח במייל, אנחנו איתכם.
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם